Naujienos

Savivaldybių atstovai aptars melioracijos valstybės priežiūros vykdymą Šilutėje

Birželio 20 d. 10 val. Žemės ūkio ministerija kartu su Žemės ūkio agentūra kviečia savivaldybių žemės ūkio skyrių vedėjus, specialistus ir ŽŪM atstovus susitikti Šilutėje Hugo Šojaus konferencijų centre (Lietuvininkų g. 4) aptarti melioracijos valstybinės priežiūros vykdymą ir  atsakomybes. Susitikimo metu planuojama pristatyti ir diskutuoti melioracijos darbų, melioracijos statinių naudojimo patikrinimų bei kitais valstybinės priežiūros klausimais.

Renginyje bus apžvelgta valstybės lėšomis finansuojamų melioracijos darbų programose pastebėti neatitikimai, valstybei nuosavybės teise priklausančių melioracijos, hidrotechninių statinių statybos bei polderių techninė priežiūra ir naudojimas.

Šiemet Agentūra planuoja surengti penkis tokius susitikimus regionuose, kuriuos atstovauja savivaldybėms priskirti inžinieriai-inspektoriai. Siekdama konstruktyvaus darbo ir tolygaus susitikimų dalyvių pasiskirstymo, Agentūra susitikimus rengia pagal sugrupuotas savivaldybes.

Tai jau antrasis susitikimas. Į Šilutėje organizuojamą susitikimą kviečiami Šilutės, Skuodo, Kretingos, Plungės, Klaipėdos, Šilalės,  Tauragės, Jurbarko, Šakių rajonų, Rietavo, Pagėgių ir Palangos miesto savivaldybių atstovai.

Kiti šiais metais rengiami susitikimai numatyti Utenos, Alytaus rajonų savivaldybėse ir baigiamasis – Vilniuje, Žemės ūkio ministerijoje.
Nuo šių metų pradžios Agentūra perėmė iš VĮ Žemės ūkio duomenų centro ir vykdo su melioracijos darbų ir statinių naudojimu valstybinės priežiūros veikla susijusias funkcijas. Melioracijos skyrius atlieka patikrinimus vietoje ir (arba) nuotoliniu būdu, siekiant kontroliuoti, ar vykdant melioracijos darbus laikomasi Lietuvos Respublikos statybos įstatymo, Lietuvos Respublikos melioracijos įstatymo, normatyvinių melioracijos techninių dokumentų ir kitų teisės aktų reikalavimų. Funkcijos perimtos pasikeitus Lietuvos Respublikos melioracijos įstatymo  nuostatai, kurioje nurodoma, kad  melioracijos darbų ir melioracijos statinių naudojimo valstybinę priežiūrą atlieka institucija, įgaliota žemės ūkio ministro.

Šiuo metu šias funkcijas atlikti paskirta Žemės ūkio agentūra prie Žemės ūkio ministerijos.
 

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

ŽEMĖS ŪKIO AGENTŪRA prie Žemės ūkio ministerijos
Direktorius Jonas Balkevičius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@zua.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
 
X