Naujienos

Prekybos platformos www.kaimasinamus.lt pasiūlą augina nauji pardavėjai

Elektroninės prekybos platforma www.kaimasinamus.lt vasario mėnesį užbaigė papildžiusi savo produktų asortimentą produktais dar iš aštuonių pardavėjų. Šioje elektroninėje platformoje klientai gali įsigyti visų reikalingų maisto produktų, daržovių, kepinių, ir amatininkų gaminių, dovanų rinkinių net iš 115 pardavėjų. 

Rankų darbo nėriniai ir žaislai

Prie pardavėjų prisijungė kūrėja, nerianti unikalius pliušinius žaislus. „Nerti pliuškiai“ gyvuoja nuo 2021 m. balandžio mėn. Karantino laikotarpiu atrasta veikla tapo įkūrėjos gyvenimo dalimi, o pomėgis – darbu, kuriuo mėgaujasi kiekvieną dieną kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/120-nerti-pliuskiai.

„ID Nėriniai“ – pagaminti su meile išskirtiniai, kokybiški rankų darbo nėriniai namų jaukumui – kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/177-id-neriniai.

Maisto produktai ir gamtos gerybės 

Elektroninėje parduotuvėje kepinių grupę papildė dar vieni šakočių kepėjai. Kauniečiai, Valensas ir Renata, šakočius kepa jau bemaž dešimtmetį. Savo veiklą jie pristato prekiniu ženklu „Gamtos girnos“. Tęsdami šią šimtametę kepimo tradiciją, kartu rengia šakočių kepimo edukacijas. „Kepame mažais kiekiais, įvairių dydžių šakočius iš natūralių produktų, todėl parduodame pagal užsakymus ir juos pristatome arba siunčiame į įvairius Lietuvos miestus“, – pasakoja Renata. „Gamtos girnos“ šakočiai turi Tautinio paveldo sertifikatą. Jų išskirtinių produktų rasite čia: kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/176-gamtos-girnos.

Kepinių kategorijos naujokai ir šeimos kepyklos „Dzūkų Magyras“ produktai. Kepyklėlės gaminami skanėstai paklausūs ir kanelių, ir sviestinių sausainių mėgėjams. Sau tinkančius produktus ras ir gurmanai, ir sveikuoliai. Kepyklėlė siūlo ir dzūkų krašto kulinarinį pasididžiavimą –- meduolinius grybukus bei Tautinio paveldo sertifikatą turinčius šakočius. Visą produkcijos asortimentą rasite čia: https://kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/172-dzuku-magyras-uab

Ukmergės rajone įsikūręs avių „Tuomų ūkis“ – dar vieni pardavėjai, kurie patys augina ir parduoda Lietuvos juodgalves, merinosų ir sufolkų veislių avių mėsą. Ūkininkai siūlo paragauti ėrienos bei avienos. „Jus pasieks tik pati šviežiausia mėsa, nes skerdžiame tik gavus užsakymą“, – sako Tuomų ūkio šeimininkė Edita. Tuomų ūkio siūlomų produktus rasite čia: kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/174-tuomu-ukis.

Kanapių produktų kategorija pasipildė naujais produktais. „Esame jaunieji ūkininkai, auginantys pluoštines kanapes. Ūkyje darbuojasi visa šeima. Mūsų ūkyje užaugintų pluoštinių kanapių produkcija yra 100% natūrali, pagaminta ir supakuota Lietuvoje, Ukmergės rajone“. Nuo 2017 metų Kęstučio Zinkevičiaus produkcija žymima „Kanapių ūkio“ ženklu. Ūkio siūlomų produktų asortimentą rasite čia: kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/32-ukininkas-kestutis-zinkevicius

Dar vieni platformos naujokai tai – Nijolės Makiejevienės ūkio produktai.  Ekologiškas, Tautinio paveldo sertifikatus turinčias žolelių arbatas ir žolelių mišinius galima rasti kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/175-nijoles-makiejevienes-zoleles.

Vaisių ir uogų kategoriją pildo „Šenbergų džiovinti produktai“. Tai šeimyninis vaisių ir daržovių džiovinimo verslas, įsikūręs laukinės gamtos ir gyvūnijos apsuptyje. Verslininkai remiasi trimis pagrindiniais sau iškeltais principais: skanu, sveika ir atsakinga. „Džioviname vaisius ir daržoves, kol jos dar nėra apdorotos jokiomis papildomomis priemonėmis, galinčiomis ilginti produkto galiojimą. Kadangi naudojame žalią ir švarią elektros energiją bei draugiškai elgiamės su gamta, galime pasiūlyti tik atsakingais principais pagamintas prekes“, – pasakoja Ilona, verslo įkūrėja. Džiovintus skanėstus ir ne tik rasite čia: kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/178-senbergu-dziovinti-produktai.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

ŽEMĖS ŪKIO AGENTŪRA prie Žemės ūkio ministerijos
Direktorius Jonas Balkevičius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@zua.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
 
X