Naujienos

Elektroninės prekybos platforma metus pradeda pildydama savo gretas

Elektroninės prekybos platforma www.kaimasinamus.lt sausio mėnesį pabaigė išplėtusi savo produktų asortimentą ir gretas papildžiusi naujais pardavėjais. Per pirmąjį šių metų mėnesį prie www.kaimasinamus.lt prekeivių komandos prisijungė penki nauji pardavėjai. Taip pat su naujais pasiūlymais ir naujomis prekėmis grįžo mūsų pasiilgti - 50 Arų. Darbo ir džiaugsmo.

Nauji pardavėjai

Prie elektroninės prekybos platformos prisijungė gero maisto iš vietos gamintojų, valgomų dovanų, lauktuvių krautuvė įsikūrusi Kėdainių mieste – „Gurkė“. Mūsų tinklalapyje rasite agurkinius pagardus ir įvairius rinkinius, puikiai tinkančius dovanoms - https://kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/168-gurke.

Gramauskų bitynas - 2019 metais įkurtas šeimos bitynas, prižiūrintis daugiau nei 70 bičių šeimų. Ūkininkai vertina kokybę ir natūralumą. Ūkio tikslas skatinti vartoti bičių produktus, nes tai ne tik sveika, bet ir skanu - https://kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/9-gramausku-bitynas.

Vilhelminos sodai. Amatininkė Vilhelmina Raubaitė Mikelionienė kuria šiaudinius sodus, eglutės žaisliukus, žvaigždes. Taip pat siūlo dalyvauti šiaudinių sodų edukacijose. Priminsime, kad praėjusių metų pabaigoje šiaudiniai sodai įtraukti į UNESCO Reprezentatyvųjį žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą. Amatininkės darbus, sertifikuotus tautinio paveldo ženklu, rasite čia - https://kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/171-vilhelminos-sodai.

Abakai - šeimos verslas gaminantis ir parduodantis sveikesnius mėsos gaminius Jūsų stalui. Gaminiai pagaminti iš Lietuvos ūkiuose užaugintos kiaulienos. Mėsa rūkoma natūraliuose alksnio medienos dūmuose medinėje rūkykloje. Asortimente rasite šviežių dešrelių, marinuotos bei rūkytos kiaulienos produkcijos, ją rasite čia - https://kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/170-abakai.

Dzūkis - mažas, nišinis šeimos ūkis. Augina šitaki grybus ant ąžuolinių rąstelių Dzūkijos miškelio pelkėje. Sezono metu (gegužę - spalį) ūkis prekiauja šviežais grybais, o šaltuoju metų laiku siūlo mėgautis - džiovintais bei jų milteliais. Nedideliais kiekiais ūkis siūlo ir džiovintus čaga grybus bei jų miltelius - https://kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/173-dzukis.

Sveiki sugrįžę!

50 Arų. Darbo ir džiaugsmo grįžta su trenksmu - atnaujinę savo asortimentą! Pasak ūkio šeimininkų, daržovės, uogos virsta nuostabaus skonio pagardais, padažais, druskomis, prieskoniais, sriubų mišiniais ir, žinoma, – įvairių rūšių actais. „Tokiu būdu ne tik maistas yra nešvaistomas, bet ir kuriama pridėtinė vertė – išskirtinis produktas", - sako Eglė ir Julius Stašauskai. Atnaujintą asortimentą rasite čia -  https://kaimasinamus.lt/ukininkai-gamintojai/97-50aru-darbo-ir-dziaugsmo.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

ŽEMĖS ŪKIO AGENTŪRA prie Žemės ūkio ministerijos
Direktorius Jonas Balkevičius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@zua.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
 
X